HOLIDAY HOUSE SARBINOWO

Nowoczesny kompleks z licznymi atrakcjami

Z myślą o komfortowym pobycie naszych gości stworzyliśmy wyjątkowy kompleks, w którym znajdują się nowoczesne domki letniskowe w skandynawskim stylu. Wszystkie zaprojektowano z uwzględnieniem bieżących trendów aranżacyjnych z wykorzystaniem jasnej kolorystyki, głównie bieli i szarości. Postawiliśmy na naturalne materiały, takie jak drewno sosnowe, którym obito zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną część konstrukcji. Jego delikatny zapach sprawia, że w ciągu chwili będziesz w pełni zrelaksowany.

Nasze domki wczasowe w Sarbinowie są w pełni wyposażone, co znacząco podnosi standard wypoczynku. Do wyboru mamy dwa warianty:

  • z balkonami o powierzchni 50m2 dla 7 lub 8 osób,
  • bez balkonów o wymiarach 55m2 dla maksymalnie 9 osób.

Do każdego obiektu przynależy stół z krzesłami, dzięki czemu rodziny i grupy przyjaciół mogą korzystać z przyjemności wspólnych posiłków na świeżym powietrzu. Klimatyzatory z funkcją chłodzenia i grzania zapewnią optymalną temperaturę i warunki, jakich potrzebujesz. Poza tym zapewniamy miejsce parkingowe bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.

Dzieci do lat 2 gratis

Nasz ośrodek powstał z myślą o wakacjach rodzin. Właśnie dlatego staramy się zapewnić naszym gościom najlepsze warunki do wypoczynku z ich pociechami. Jedną z promocji, którą cenią odwiedzający, jest darmowy pobyt dzieci do 2 roku życia. Zdajemy sobie sprawę, że maluchy korzystają jedynie z niewielkiej części oferowanych udogodnień, dlatego w tym przypadku nie ma konieczności pobierania żadnych opłat. W razie potrzeby istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka lub krzesełka do karmienia. Ich liczba jest ograniczona, dlatego warto powiadomić wcześniej obsługę.

Możliwość pobytu wraz z pupilem

Wiele osób traktuje swoje zwierzęta domowe jak członków rodziny. Nic dziwnego, że pragną one zabrać swojego pupila ze sobą na wakacje. Na terenie naszego ośrodka istnieje możliwość przyjazdu wraz z niewielkim czworonogiem za dodatkową opłatą. W takim przypadku przed dokonaniem rezerwacji należy poinformować o takiej chęci obsługę. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich gości pies lub kot powinien być pod stałym nadzorem właścicieli, a także posiadać obrożę i smycz, a w razie potrzeby kaganiec lub klatkę. Przed pobytem odwiedzający otrzymają wszystkie niezbędne wskazówki. Skorzystanie z takiej opcji wiąże się z koniecznością przestrzegania regulaminu.

Adres

ul. Marynarska 27
76-034 Sarbinowo

Telefon

(+48) 790 570 370

Rezerwacje

(+48) 790 570 370

Create By MajArt